Texas Mavericks #2 – Mēs turpināmies 😝

Sveeiiiiicināti atpakaļ visi mūsu mīļie! 👋 Kamēr mēs raujamies tālāk pa grāmatu laukiem (tiešais tulkojums vārdam “bookfield” heh), ļausim jums atskatīties uz mūsu otro nedēļu karstajā Teksasā. Kā jau vienmēr – katram savi piedzīvojumi un atklājumi. Beeet beidzot sagaidījām svētdienu, kurā pat paguvām nedaudz atveldzēties 😉 Tikai mazais noslēpums ir tas, ka ūdens bija vairāk slapjš nekā atvēsinošs 😅

Alens

Heeeeeeeyyyyooooooooooo from week numero 2!!!!

We are living the dream! Kruta nedēļa, satiku daudz amazing cilvēkus, un šonedēļ jutos kā zoo dārzā ar vistām, kazām, zosīm, ponijiem un daudziem citiem dzīvniekiem!

Bet labs i, tiekās nākamnedēļ! P***j who is next?

Andrejs

Продолжаю работать не смотря не на что, конец недели был обременительным. Но не осознанно день за днём я становлюсь лучше. Перемены в восприятии вещей тоже изменились, замечаю. Работаем братья!

Artūrs

Pateicu “Jā”! 😍

Bruno

Šonedēļ atkal man nav viens specifisks stāstiņš, ko pievienot, bet ir bijis ļoti interesanti satikt daudz un dažādus cilvēkus no dažādām valstīm – šeit patiešām ir daudzveidības krustpunkts. Šonedēļ vien esmu runājies ar etiopiešiem, indiešiem, kubiešiem, honduriešiem, brazīliešiem, ukraiņiem, vietnamiešiem, itāliešiem un citiem 🙂 Ir patiešām aizraujoši dzirdēt katra stāstu par to, kā viņi visi ir nonākuši šeit ASV, Texasā.

Deniss

На этой неделе впервые поговорил с копами и другими продажниками. На этой неделе даже с велика не упал. Поработал немного под дождиком и грозой, льет как из ведра, но недолго

Ieva

Man bija ļoti jautri. 3 dienas man sekoja cilvēki. Beigās jau tā pieradu teikt, “sveiki. Mēs esam studenti no Eiropas” un tad kad biju viena turpināju teikt ka “mēs” Patīk, kad meitenes seko, jo tad man foršas bildes uztaisa. Paldies, Samantaaaa

Kad šonedēļ bija karstās dienas, es sev atgādināju, ka tagad es izsvīstu visus toksīnus. HahaBet, nu, man patīk. Labāk nekā aukstums 😉 lai arī sviedri tek acīs, es tik turpinu

Krista

Heyyooo!! 👐

Otrā pilnā nedēļa aizvadīta. Piedzīvots praktiski viss – 47 grādu karstums (pēc sajūtām – tā rādīja laika prognoze), negaisi pa naktīm tā, ka liekas, ka gaisma istabā spīd, satiku līgavu un 2 ģimenes vienā ielā, kas gatavojās bērēm. Sanāca kaut kā netīšām arī sataisīt selfijus pie durvīm – saspiedās planšete. Dienas beigās smiekli.

Vispār interesanti ir tas, ka Amerikā viss šķiet lielāks. Ne tikai mašīnas, kurām ir pat 5.7l motors (mēs LV šausminamies par meršiem, kuriem 3.2 🫢), porcijas ātrajās ēstuvēs un Amerikas karogi, bet arī kaķi!! Šķiet, ka te tie ēd mazāk, bet izaug milzīgi.

Tur tā bilde pie Ievas – mamma, pie kuras palikām 2 nedēļas. Tiešām lieliska sieviete, supermamma. Diezgan ironiski ir tas, ka tā bija māja ar zīmi “No soliciting”, kas nozīmē, ka viņi negrib satikt cilvēkus, kas cenšas bīdīt biznesu pie durvīm (tādus, kā es 🤭).

Aizvien turamies, minamies un cīnamies! Līdz nākamajiem atklājumiem! 🫶

P.s. Vai tā zāle jums izskatās īsta…?

Lauris

Laba nedēļa. Palieku labāks. Jau ir iegājušies visi strādāšanas ieradumi. Jāmauc tik uz priekšu. Nekas baigi tāds īpašs nenotika pa nedēļu. Neesmu vairs nevienu lielu zirnekli redzējis 😃

Mailija

This week reminded me that attitude is always a choice. Not everything goes according to plan, but every situation is an opportunity to learn and grow. Instead of focusing on mistakes, I focused on the lessons they taught me. Every day I became a little more confident, a little more disciplined, and a little better than the day before. I met amazing people, created great memories, and finished the week feeling grateful for the journey. The biggest lesson I learned is that growth comes from staying positive, staying coachable, and continuing to move forward no matter what.

Markuss

Experienced biking for 2 hours on American highway, singed karoake in church and met with so many lovely families and people. Love it❤️

Toms

Forša nedēļa. Ātri paskrēja, satiku daudz jaukus cilvēkus, vēl jaukākus dzīvniekus un vēl vairāk nosauļojos. Dabūju arī izbaudīt amerikāņu lietu. Tagad saprotu, kāpēc viņiem tik milzīgas notekas. Labi atpūtāmies šo svētdien pa baseinu. Gaidu nākamās durvis, pie kurām klauvēt.

Zane

Eksāmens uzrakstīts, somas saliktas, pēdējie cikli uztaisīti – esmu gatava šīs vasaras piedzīvojumiem 😉

Esam nedaudz jums atrādījuši savus “traktoristu” iedegumus 🫣 un ļāvuši ieskatīties savās ikdienās! Ar katru dienu arvien vairāk un vairāk gaidām Zanes ierašanos. Tomēr ceram, ka Latvijā arī ķerat saules starus, un ar jaunu degsmi krājam stāstus nākamajai nedēļai!

Līdz vēlākam! 🤩

Leave a comment