SIMC BANĀNU 2. NEDĒĻAAAA YOOHOOO

Labrīt, labdien, labvakar, mūsu mīļie! Lai vai cikos jūs šo lasāt, ziniet, ka mēs jau esam augšā un strādājam! Ja jums nav motivācijas kaut ko darīt, ļaujiet mums būt jūsu motivācijai. Mūsu orga 2. darba nedēļa ir noslēgusies. Joprojām būvējam ieradumus, iepazīstamies ar dažādām situācijām, ko bookfield (mēs tā saucam šo paralēlo pasauli, kurā pārdodam grāmatas) sniedz. Katra diena ir jauns piedzīvojums ar jaunām ģimenēm, dāvanām un izaicinājumiem. Šonedēļ tika uzsvērta dāvanu daļa, jo Robčiks svinēja lielo 21, tāpēc visi nogaršojām Teksasas mammu devīgumu un vācām mūsu brālim banānam ikoniskus suvenīrus. Nedēļa bija emociju un IZAUGSMES pārpildīta, jo mēs pārvarējām katru “es negribu”, un beigu beigās attapāmies Hjūstonā pie izbijušā grāmatu pārdevēja Fabiana, sauļojoties baseinā ar svaigi ceptiem burgeriem rokās, smaidiem sejās un mīlestību sirdīs. Šī dzīve ir tā vērta! Paldies, mūsu mīļie, ka palīdzējat mums šeit nokļūt un domās turpināt atbalstīt ik sekundi! Kā gāja tieši tavam mīļumiņam?

Kārlis:

Yooo visiem, bija forša nedēļa. Vēl iestrādājamies, veidojam pareizos ieradumus. Tieku galā ar visu to, ko man met pretī un kamēr turpinu močīt tikmēr arī viss atmaksājas. Satiku pilsētas šerifu😃

Rūta:

Amerika ir sapnis! Protams, augšas un lejas, konstanti strādāju ar sevi, lai patiešām augtu un kļūtu labāka, izmantotu šo iespēju uz visiem 100. Bet esmu pateicīga par katru metru, ko noskrienu/ nobraucu ar riteni. Katru saulrietu, katru smaidīgo vai nesmaidīgo satikto cilvēku. Sapratu, ka šis darbs ir kas daudz vairāk par grāmatu pārdošanu. Es jūtu, ka iepriecinu mammas un tētus un opjus un omes, kas, manuprāt, ir nenormāli svarīgi. Nākamā nedēļa jau mani gaida!

Artūrs:

Week 2 done. Main takeaway ir: WYDFLI*!! Ja es būtu apstājies brīžos, kad viss likās slikti, tad nebūtu saticis visus tos fantastiskos cilvēkus un nedēļa būtu izvērtusies pavisam savādāk.

*WYDFLY – when you don’t feel like it

Roberts:

Week two, vienīgais, ko es esmu sapratis, ir, ka džeki no Kubas un Peru ir visjaukākie un runātīgākie cilvēki, kurus var satikt. Eduardo un Jose man sirsniņā vienmēr!

Arvis:

Nu tā jau tie amerikāņi baigi dāsnie, dod visādas dāvanas un gardumus, tāpēc sūdzēties nevar. Laikapstākļi gan interesanti, ķipa vsjo normaļna un pēksņi 5 minušu laika nolīst gada norma. Pagaidām kaut kā tā💪.

Evita:

Šī nedēļa lika saprast, ka viss ir tikai tavā galvā. Visas problēmas rodas tikai tavā galvā. Kad mazāk domā un vairāk dari, visas problēmas atrisinās. 🙂

Matīss:

Otrā nedēļa pievarēta. Nesaprotu kur tas laiks paliek, esmu piedzīvojis tik daudz foršu lietu un saticis tik daudz jauku cilvēku. Ar katru dienu sāku kļūt pateicīgāks par visu un visiem kas ir mājās un apkārt! Week 3 here we go!

Reinis:

Šonedēļ lēnām jau sāku iesilt gan prātā, gan temperatūrā. Tagad tik nepadoties, močīt tādā pat sparā. Labākais vēl priekšā.

Paldies par uzmanību!

Turam īkšķus par nākamo nedēļu!🏆

Leave a comment