Auriņas iznīcina otro nedēļu!!!

Heisā, hopsā – otrā nedēļa ir godam aizvadīta! 🌟

Kamēr citi vasarā krāj saules starus, mēs krājam noklauvētās durvis, satiktās ģimenes un neaizmirstamus stāstus. Otrā nedēļa ir aiz muguras, un varam droši teikt – esam kļuvuši izturīgāki, pārliecinātāki un daudz zinošāki nekā pirmajā dienā.

Katra diena nes jaunus izaicinājumus, jaunus cilvēkus un jaunas iespējas augt. Pirkstu locītavas no klauvēšanas vēl nav kļuvušas dubultā lielākas, bet durvju rokturus noteikti pazīstam jau labāk nekā savas kabatas. 🚪😄Šajās divās nedēļās esam satikuši visdažādākās ģimenes, dzirdējuši daudz interesantu stāstu un iemācījušies, ka smaids un neatlaidība spēj atvērt daudz vairāk nekā tikai durvis. Ko tad katrs komandas dalībnieks saka par savu otro nedēļu…

Laura: Dienas skrien, izbaudu kalnus, zirgus, aitas un pārējos lauku dzīvniekus. Esmu pateicīga par lielisku Svētdienu ar Noras un Esteres viesu ģimeni. Nevaru sagaidīt nākamo nedēļu, lepojos, ka visi kļūstam labāki!

Nora: Sveicieni no jūtas! Esam atgriezušies no otrās nedēļas, sākam jau pierast pie dienas ritma. Šonedēļ strādāju kalnos, pie mormoņu tempļa, izskatās kā kaut kur Romā. Prieks katru dienu iet un strādāt tādā vietā. Turpinām tik močīt, tiekas nākamnedēļ!

Rainers: Uuuuuuuun jau vēl viena nedēļa ir pagājusi! Lēnām sākam pierast pie darba režīma un ikdienas Jūtā, un ar cerību skatāmies jau uz trešo darba nedēļu! Sveiciens visiem mājiniekiem!

Estere: Čauuu, visiem otrajā nedēļā! Laiks vienkārši lido! Nespēju noticēt, ka jūnijs tūlīt beigsies. Šī nedēļa bija piedzīvojumiem pilna kā jau vienmēr. Esmu pārsteigta cik daudzi amerikāņi zina par Latviju, redzēju čūskas, bet diemžēl ne mājdzīvniekus. Amerikāņi ir ļoti jauki, paši vienmēr piedāvās ūdeni un paprasīs vai viss ir kārtībā.

Emīls: Man šī nedēļa pagāja daudz ātrāk par pēdējo nedēļu. Mani apturēja policija, es satiku daudz foršu ģimeņu, pabraucu ar 2025 gada mustangu, turēju rokās geko. Nākamā nedēļa ir vēl miglā tīta, bet veltu to kādam, kurš ir bijis in my ups and lows!!!

Elizabete: Šodien satiku daudz jautru cilvēku. Ir jautri redzēt, kā atšķiras latviešu prāts no amerikāņiem. Visi ir smaidīgi, runātīgi, taisa daudz “small talk”. Esmu priecīga, ka esmu šeit un ka varu augt un attīstīt savu raksturu aizvien vairāk un vairāk. Bet vissvarīgākais ir izbaudīt, jo kas nebauda, tas pats kļūst nebaudāms.

Artūrs: Nedēļa bija ļoti laba, man viņa patika, viņa bija daudz izaicinošāka nekā pirmā nedēļa, tāpēc, ka pēc pirmās nedēļas sāk jau kaut kādas ekspektācījas rasties, tāpēc tagad man otrā nedēļa iemācīja, ka mēs vēl joprojām mācāmies, nekur neskrienam pa priekšu vilcienam un vēl joprojām būvējam labus ieradumus vasarai. Gaidu, ka nākamā nedēļa būs vēl labāka un pamācoša. Bus smieklīgi!

Anete: Šī nedēļa bija izaicinājumu, piedzīvojumiem pilna. Sāku pierast pie Amerikas un darba. Jūtos kā zivs ūdenī!😝 Nevaru sagaidīt nākamo nedēļu un ko tā man nesīs. Team aura on top!

Paldies visiem, kas tur īkšķus par mums! Otrā nedēļa ir pabeigta, bet vasara tikai uzņem apgriezienus. Uz vēl lielākiem mērķiem, vēl vairāk durvīm un vēl vairāk izaugsmes! 💪📚☀️

Tiekamies nākamās nedēļas atskatā! 🚀

Leave a comment